مکانیک سیار در محل

مکانیک سیار در محل

مکانیک سیار در محل

خدمات مکانیک سیار در محل : تعمیرات موتور-تعمیرات گیربکس-تعمیرات گیربکسهای اتوماتیک-تعمیر سرسیلندر-تعویض تسمه تایمینگ خودرو سیستم خنک کاری و روانکاری،تعویض بلبرینگهای چرخ و….مکانیکی تهران(مکانیکی کارسا موتور)،استراتژی خدمات فنی.در صورتيكه خودروي شما بعلت نقص فني قابل حركت نبوده و يا حركت آن ممكن است باعث بروز خطر گردد، در هر زمان از شبانه روز و در سراسر كشور مي‌توانيد با يكي از تلفن‌هاي مراكز تعمیرات خودرو در محل کارسا موتور تماس حاصل نموده، تا امدادگران شركت کارسا موتور به ياري شما آمده و اقدام به رفع مشكل و راه اندازي خودروي شما نمايند.

 

امداد خودرو کارسا موتور و خدمات مکانیک سیار در محل

مکانیک سیار در محل و خدمات امداد خودرو کارسا موتور به یاری خداوند و حمایت گرانقدر همشهریان محترم در زمینه امداد خودرو(خدمات سیار خودرو در تهران- مکانیک سیار در محل – حمل خودرو و خودرو بر تهران- امداد در محل – امداد باتری در تهران)بزرگترین،معتبر ترین،مردمی ترین و محبوب ترین امداد خودرو تهران میباشد.این شرکت برای خدمات بهتر امدادی تسریع در کار،خدمات و رفاه حال همشهریان از انواع ماشینها برای حمل خودرو و حتی پرسنلی متعهد مجرب وکار آزموده برای خدمات جابجایی و خدمات فنی در محل به معنای مکانیک سیار در- محل مکانیک سیار در محل استفاده و استخدام نموده است.در این موقعیت زمانی مهمترین و حساس ترین خدمات در مورد کارهای تخصصی خودرو از نکات ضروری زندگی ما میباشد چون ۹۰%کارهای روزمره ما با خودرو ماشین یا همان وسیله نقلیه انجام میپذیرد.

 

مکانیک سیار در محل

 

خدمات جلوبندی سازی سیار در کارسا موتور (مکانیک سیار در محل )

جلوبندی سازی و تعمیر سیستم تعلیق-تنظیم ارتفاع-تنظیم فرمان-تعمیرات اکسل و عقب بندی خودرو تعمیر جعبه فرمان و سیستم هیدرولیک،تعویض کمک فنر،سیبکهای جلوبندی،طبقها،موجگیررها،میل تعادل،سگدست،قرقری فرمان و رام موتور که معمولا در اکثر خودروها بیشترین قطعات جلوبندی و زیر بندی خودرو روی رام زیر موتور بسته میشود.

 

خدمات تنظیم موتور سیار در کارسا موتور (مکانیک سیار در محل )

تنظیم موتور با دستگاه(تون اپ)-سرویس و شتشوی انژکتور-سرویس درچه گاز و استپرموتور سرویس یا تعویض شمع ها-تعویض فیلتر بنزین،وایر،کوئل و سیستم جرقه،فیلر گیری و تنظیم سوپاپ ها که در یه سری از خودرو ها شیم بندی نام برده میشود.

 

 

خدمات باتری سازی سیار و کولر سازی در کارسا موتور ( مکانیک سیار در محل )

باتری سازی سیار-باتری فروشی سیار-برق خودرو-تعمیر سیم کشی تعمیر و تست روشنایی،کولر سازی و خدمات شارژ گاز کولر خودرو،تست و نشت یابی سیستم کولر و اتصالات مسیر کولر،تعویض لامپهای ماشین تعمیر استارت خودرو،تعمیر دینام و ژنراتور اتومبیل(مولد برق)،تعویض باتری و تست و شارژ باتری.

 

خدمات تعویض روغنی و اتو سرویس سیار در کارسا موتور

تعویض روغن-آچارکشی-تنظیم باد-و کلیه سرویس های دوره ای خودرو-ریست چراغ سرویس تمامی خودروها با دستگاه،دیاگ تخصصی،تعویض فیلتر ها،تست و یا تعویض روغن گیربکس های معمولی و اتوماتیک.

 

مکانیک سیار در محل ( تخصصی ترین تعمیرگاه مکانیکی غرب تهران )

مکانیک سیار در محل  و تعمیرگاه تخصصی ماشین های خارجی در تعمیرات خودرو کارسا موتور : این خدمات شامل کارهای مختلفی اعم از مکانیک سیار در محل ،باتری سازی غرب تهران ،باتری فروشی غرب تهران جلوبندی سازی غرب تهران تنظیم موتور،اتوسرویس و تعویض روغنی میباشد.متاسفانه امروزه خیلی از هموطنان و یا همشهریان محترم ما دغدغه بسیار زیادی در مورد نگهداری خودرویشان دارن. هم از لحاظ خدمات تعمیرگاهی و هم از لحاظ تهیه قطعات لوازم یدکی و جانبی،توصیه ما از لحاظ خدمات تعمیرگاهی و امداد خودرو تهران،تعمیرات اتومبیل شان تا جایی که امکان داشته باشد،همیشه به یک مجموعه تعمیراتی مراجعه کنند.

 

مکانیک سیار در محل

 

مکانیک تهران / مکانیک سیار در محل

افراد یا متخصصین مربوطه به طور روشن تری میتوانند خدمات درست و با کیفیت بیشتری را ارائه دهند،که جلب رضایت مشتریان از مهترین و اصلی ترین هدف خدمات کارسا موتور به این عزیزان میباشد.با کسب تجربه روشن متاسفانه کسان یا مشتریان محترمی که یک مجموعه خدمات فنی مشخصی را هدف قرار نمیدهند،همیشه دچار مشکل و ناراحتی در مورد نگهداری و تعمیرات خودرو  خود هستن،در این مورد تعمیرگاه تخصصی مکانیکی کارسا موتور (مکانیکی تهران،مکانیک سیار در محل )مشاوره رایگانی برای کسانی که دچار همچین مشکلی هستن حساب نموده که بتواند  کوچکترین خدمتی برای مشتریان عزیز در نظر گرفته باشد.

 

امداد خودرو تهران،تعمیرات سیار خودرو ، مکانیک سیار در محل ، امداد خودرو کارسا موتور

تعمیرات سیار خودرو در امداد خودرو کارسا موتور : تعمیرات سیار خودرو در امداد خودرو کارسا موتور و اتومبیل شامل خدمات موتوری،تنظیم موتور سیار،باتری سازی سیار در تهران و امداد خودرو غرب تهران ،باتری فروشی سیار در تهران،نصب باتری در محل ، نصب باتری سیار در تهران، امداد خودرو و امداد باتری در غرب تهران ،مکانیک سیار در محل ، امداد در محل تهران،جلوبندی سازی سیار در صورت اضطرار،تست روشنایی،تعمیر دینام و استارت برای ماشینهای که خدمات و تعمیرات انها در محل مقدور هست میباشد،وبرای تعمیرات سیار خودرو(امداد خودرو سیار)هزینه و تامین قطعات خودرو برای تعمیرکار به عهده مالک محترم خودرو میباشد،یا در صورت لزوم و تشخیص تعمیرکار امداد خودرو با هماهنگی مالک خودرو و شرکت امداد خودرو (تعمیرات خودرو کارسا موتور) تعمیرکار میتواند تامین قطعات را بپذیرد.

 

خدمات امداد خودرو  تهران (مکانیک سیار در محل )

خدمات امداد خودرو کارسا موتور شامل مکانیک سیار در محل و حمل خودرو و جابجایی خودرو از هر نقطه به مناطق و مقصد دلخواه مشتریان و همشهریان محترم میباشد،که این خدمت کاملا حساب شده و طبق تعرفه اتحادیه امداد خودرو تهران میباشد،وخارج از ان کاملا غیر قانونی ودر صورت بروز چنین مشکلی باید سریعا به مدیر و شرکت مربوطه اطلاع دهید.امداد خودرو و جابجایی خودرو با انواع ماشینها اعم از خودرو بر کفی،خودرو بر چرخ گیر،خودرو بر زنجیری،خودرو بر هیدرولیکی و جرثقیل خودرو بر به دلخواه مشتریان محترم میباشد.

 

مکانیک سیار در محل

 

 

امداد و جابجایی خودرو در ( مکانیک سیار در محل و امداد خودرو و کارسا موتور)

به صورت تخصصی انجام میپذیرد. ایا تا به حال خودرویه شما در محل خراب و مورد تعمیر قرار گرفته است؟ زمانی که ماشین شما نیاز به تعمیر در محل میباشد شما باید قبل از احضار امدادخودرو تهران باید یه سری نکات و عملیات ابتدایی در خودرو را انجام دهید،اگر ماشین شما روشن نمیشود! روشن نشدن خودرو به چند صورت میتواند باشد،اگر استارت عمل نکند و موتور نچرخد دستگاه استارت و یا باتری خودروی شما معیوب میباشد.

باید اول از صحت سالم بودن باطری مطمئن بشوید و کابل های اتصال قطب مثبت و قطب منفی و یا اتصال کابل ها به سره استارت و روی گیربکس(اتصال منفی) را چک کنید.و اما اگر ماشین شما استارت عمل میکند و موتور میچرخد شما باید اول از صدای چند ثانیه ایه پمپ بنزین مطمئن شوید،که از این به بعد کار پیچیده تر میشود و باید شما موارد تقریبا تشخیص داده را به امدادخودرو کارسا موتور اعلام و بیان کنید،تا امدادخودرو بتواند با بهترین و نزدیک ترین تشخیص احتمالی خودروی شما را تعمیر و راه اندازی کند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *