مکانیک سیار شرق تهران

مکانیک سیار شرق تهران

 

مکانیک سیار شرق تهران  (کارسا موتور) با یاری خداوند و حمایت گرانقدر همشهریان محترم در زمینه امداد خودرو خدمات مکانیک سیار شرق تهران – حمل خودرو – مکانیک سیار در محل- امدادخودرو تهران -امداد در محل غرب تهران امداد باتری در تهران بزرگترین ومعتبر ترین (مردمی ترین و محبوب ترین امداد خودرو شبانه روزی تهران) میباشد.

 

شرکت کارسا موتور

شرکت کارسا موتورز با بیش از ده سال سابقه در زمینه خدمات خودرو و مکانیک سیار شرق تهران و با بهره گیری از جدیدترین تجهیزات و ابزار آلات ،دانش به روز در زمینه تعمیرات خودرو ،با تکیه بر اصل مشتری مداری و جلب رضایتمندی مشتریان که در راس امور کلیه کارکنان این مجموعه قرار دارد اقدام به تامین نیاز مشتریان و ارایه خدماتی متفاوت و با کیفیت نموده است.

 

اهداف کارسا موتور

*صرفه جویی در زمان

دیگر نیازی نیست ساعت های طولانی در ترافیک سنگین شهر تهران رانندگی کنید ،این کارشناسان ما هستند که در مکان و زمان مشخص شده توسط شما برای سرویس خودروی شما حاضرمی شوند.

 

*گارانتی خدمات و قطعات

کلیه خدمات و قطعات اریه شده توسط کارساموتورز دارای گارانتی ۳ الی ۶ ماه می باشد و کارسا موتورز در تمامی مسایل پاسخگو می باشد.

 

*قطعات اصلی

تمامی خدمات ،قطعات و سیالات مورد استفاده کارسا موتورز طبق دستور العمل سازنده همان خودرو تعیین و تهیه می شود.

 

امداد سیار خودرو در تهران،امداد خودرو شبانه روزی تهران و مکانیک سیار شرق تهران

کارسا موتور ، مکانیک سیار شرق تهران و شمال تهران و غرب تهران مشغول به فعالیت میباشد.در صورتیکه خودروی شما بعلت نقص فنی قابل حرکت نبوده و یا حرکت آن ممکن است باعث بروز خطر گردد،در هر زمان از شبانه روز و در سراسر تهران می‌توانید با یکی از تلفن یا تلفن‌های مراکز پیام شرکت کارسا موتور (مکانیک سیار شرق تهران ) تماس حاصل نموده، تا امدادگران شرکت کارسا موتور به یاری شما آمده و اقدام به رفع مشکل و راه اندازی خودروی شما نمایند.

 

مکانیکی و تعمیرگاه تخصصی ماشین در مکانیک سیار شرق تهران خدماتی شامل کارهای مختلفی اعم از مکانیکی سیار شرق تهران ،جلوبندی سازی سیار،باتری سازی سیار،باتری فروشی سیار تنظیم موتور،اتوسرویس و تعویض روغنی میباشد.متاسفانه امروزه خیلی از هموطنان و یا همشهریان محترم ما دغدغه بسیار زیادی در مورد نگهداری خودرویشان دارند.

 

مکانیک سیار شرق تهران

 

 

خدمات جلوبندی سازی در مکانیک سیار شرق تهران

جلوبندی سازی و تعمیر سیستم تعلیق،تنظیم ارتفاع،تنظیم فرمان،تعمیرات اکسل و عقب بندی خودرو تعمیر جعبه فرمان و سیستم هیدرولیک،تعویض کمک فنر،سیبکهای جلوبندی،طبقها،موجگیررها،میل تعادل،سگدست،قرقری فرمان و رام موتور که معمولا در اکثر خودروها بیشترین قطعات جلوبندی و زیر بندی خودرو روی رام زیر موتور بسته میشود.

 

 

خدمات تنظیم موتور سیار در تهران

تنظیم موتور با دستگاه(تون اپ)سرویس و شتشوی انژکتور،سرویس درچه گاز و استپرموتور سرویس یا تعویض شمع ها،تعویض فیلتر بنزین،وایر،کوئل و سیستم جرقه،فیلر گیری و تنظیم سوپاپ ها که در یه سری از خودرو ها شیم بندی نام برده میشود.

 

روش ارائه خدمات در کارسا موتور جهت درخواست امداد خودرو با مرکز پیام تماس گرفته و پس از اعلام شماره اشتراک و یا شماره مشترک مشتریان خودروی خود را ثبت و درخواست امداد رسانی را شرح نمایید تا برای پیگیری های بعدی در امداد خودرو مورد استفاده قرار گیرد.پس از اتمام تعمیرات سیار(مکانیک سیار شرق تهران)گزارش بازدید و تعمیر خودرو را ملاحظه و در صورت تایید انرا امضا نموده،سپس یک نسخه از ان را از امدادگر دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *