مکانیک سیار شمال تهران

مکانیک سیار شمال تهران

مکانیک سیار شمال تهران (کارسا موتور) با یاری خداوند و حمایت گرانقدر همشهریان محترم در زمینه امداد خودرو خدمات مکانیک سیار شمال تهران – حمل خودرو – مکانیک سیار در محل- امدادخودرو تهران -امداد در محل غرب تهران امداد باتری در تهران بزرگترین ومعتبر ترین(مردمی ترین و محبوب ترین امداد خودرو تهران) میباشد.

 

تعمیرات خودرو کارسا موتور

این شرکت برای خدمات بهتر امدادی،تسریع در کار وخدمات و رفاه حال همشهریان از انواع ماشینها برای حمل خودرو و حتی پرسنلی متعهد مجرب وکار آزموده برای خدمات جابجایی و خدمات فنی در محل(مکانیکی سیار درشمال تهران مکانیک سیار در تهران)استفاده و استخدام نموده است.امداد خودرو تهران در سال ۲۰۱۸ از بهترین و معتبر ترین شرکت امداد خودرو به لحاظ امداد رسانی و خدمات سیار خودرو در تهران شناخته شد.در اصل و واقعیت استراتژیک مکانیک سیار شمال تهران به جهت بهبود بخشیدن و کنترل کیفیت و سرعت عمل و امداد رسانی به همشهریان محترم در درجه اول کار این کمپانی مربوطه قرار گرفته است.

 

امداد سیار خودرو در تهران،امداد خودرو سیار تهران و مکانیک سیار شمال تهران

این مکانیک سیار شمال تهران  و شرق تهران و غرب تهران مشغول به فعالیت میباشد.در صورتیکه خودروی شما بعلت نقص فنی قابل حرکت نبوده و یا حرکت آن ممکن است باعث بروز خطر گردد،در هر زمان از شبانه روز و در سراسر تهران می‌توانید با یکی از تلفن یا تلفن‌های مراکز پیام شرکت کارسا موتور (مکانیک سیار شمال تهران ) تماس حاصل نموده، تا امدادگران شرکت کارسا موتور به یاری شما آمده و اقدام به رفع مشکل و راه اندازی خودروی شما نمایند.

 

تعمیرات سیار کارسا موتور

تعمیرات سیار و مکانیک سیار شمال تهران کلیه خودروهای تولیدی شرکت ایران خودرو و امداد سایپا در طی دوره گارانتی مشمول ضوابط گارانتی بوده و کلیه نمایندگی‌های مجاز ایران خودرو و سایپا موظف به پذیرش و تعمیر خودرو می‌باشند.امداد خودرو تهران روش ارائه خدمات در کارسا موتور ( مکانیک سیار شمال تهران) جهت درخواست امداد با مرکز پیام و یا تلفن امداد خودرو تهران با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و پس از اعلام شماره اشتراک و یا شماره مشترک مشتریان خودروی خود را ثبت و درخواست امداد رسانی را شرح نمایید تا برای پیگیری های بعدی در امداد خودرو مورد استفاده قرار گیرد.پس از اتمام تعمیرات سیار(مکانیک سیار شمال تهران) گزارش بازدید و تعمیر خودرو را ملاحظه و در صورت تایید ان را امضا نموده،سپس یک نسخه از ان را از امدادگر دریافت نمایید.

 

مکانیک سیار شمال تهران

 

در صورتيكه خودروي شما بعلت نقص فني قابل حركت نبوده و يا حركت آن ممكن است باعث بروز خطر گردد، در هر زمان از شبانه روز و در سراسر كشور مي‌توانيد با يكي از تلفن‌هاي مراكز پيام شركت کارسا موتور تماس حاصل نموده، تا امدادگران شركت به ياري شما آمده و اقدام به رفع مشكل و راه اندازي خودروي شما نمايند.

 

تعميرات كليه خودروهاي توليدي شركت ايران خودرو در طي دوره گارانتي مشمول ضوابط گارانتي بوده و كليه نمايندگي‌هاي مجاز ايران خودرو موظف به پذيرش و تعمير خودرو مي‌باشند.

 

*دامنه ارائه خدمت

*غيرمشتركيني كه عمر خودروهاي آنها زير ۱۰ سال است

 

روش ارائه خدمات مکانیک سیار شمال تهران 

جهت درخواست امداد با مراكز پيام شركت کارسا موتور (مکانیک سیار شمال تهران )، تماس گرفته و پس از اعلام شماره اشتراك و يا شماره شاسي خودرو خود و ثبت مورد امداد در سيستم، كد پيگيري را دريافت نمائيد تا براي پيگيري‌هاي بعدي مورد استفاده قرار گيرد.

پس از اتمام تعميرات سيار، گزارش بازديد و تعمير خودرو را ملاحظه و در صورت تائید آنرا امضاء نموده، سپس يك نسخه از آن را از امدادگر دريافت نمائيد. ضمناً خواهشمند است نظرات خود را در قسمت مربوطه درج كنید.

در مواردي كه قطعات تعويض شده به حساب كارت طلايي و يا گارانتي باشد، قطعات تعويض شده متعلق به شركت کارسا موتور بوده كه توسط نمايندگي و يا امدادگر دريافت خواهد شد.

 

مدارک مورد نیاز

*مدارك شناسايي خودرو

*اصل و كپي کارت گارانتی (براي توليدات شركت ايران خودرو كه مشمول گارانتي هستند)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *