مکانیک سیار شرق تهران

مکانیک سیار غرب تهران

مکانیک سیار غرب تهران (کارسا موتور) امداد در محل و خدمات امداد خودرو تهران (امداد خودرو تهران) امداد خودرو تهران با یاری خداوند و حمایت گرانقدر همشهریان محترم در زمینه امداد خودرو(خدمات سیار خودرو در تهران-حمل خودرو و امداد خودرو بر تهران-امدادخودرو تهران امداد در محل امداد باتری در تهران)بزرگترین،معتبر ترین،مردمی ترین و محبوب ترین امداد خودرو تهران میباشد.

 

مکانیکی و تعمیرگاه تخصصی ماشین در مکانیک سیار غرب تهران خدماتی  شامل کارهای مختلفی اعم از مکانیکی سیار غرب تهران ،جلوبندی سازی سیار،باتری سازی سیار،باتری فروشی سیار تنظیم موتور،اتوسرویس و تعویض روغنی میباشد.متاسفانه امروزه خیلی از هموطنان و یا همشهریان محترم ما دغدغه بسیار زیادی در مورد نگهداری خودرویشان دارند.

 

از لحاظ خدمات تعمیرگاهی و هم از لحاظ تهیه قطعات لوازم یدکی و جانبی،توصیه ما از لحاظ خدمات تعمیرگاهی و تعمیرات اتومبیل شان تا جایی که امکان داشته باشد همیشه به یک مجموعه تعمیراتی مراجعه کنند،تا افراد یا متخصصین مربوطه به طور روشن تری بتوانند خدمات درست و با کیفیت ارائه دهند،که جلب رضایت مشتریان از مهترین و اصلی ترین هدف خدمات ما به این عزیزان میباشد.

با کسب تجربه روشن متاسفانه مشتریان محترمی که یک مجموعه خدمات فنی مشخصی را هدف قرار نمیدهند همیشه دچار مشکل و ناراحتی در مورد نگهداری و تعمیرات ماشین خود هستند.در این مورد تعمیرگاه تخصصی مکانیکی کارسا موتور(مکانیکی تهران،مکانیک سیارغرب تهران)مشاوره رایگانی برای کسانی که دچار همچین مشکلی هستند قرار داده است تا  بتواند کوچکترین خدمتی برای مشتریان عزیز در نظر گرفته باشد.

 

 

مکانیکی سیار تهران – مکانیک سیار غرب تهران

خدمات مکانیک سیار غرب تهران

تعمیرات موتور،تعمیرات گیربکس،تعمیرات گیربکسهای اتوماتیک،تعمیر سرسیلندر-تعویض تسمه تایمینگ خودرو سیستم خنک کاری و روانکاری،تعویض بلبرینگهای چرخ و….مکانیکی تهران(مکانیکی غرب تهران)،استراتژی خدمات فنی از جمله خدمات مکانیک سیار غرب تهران ( کارسا موتور ) میباشد.

 

خودرو(مکانیکی و تعمیرگاه تخصصی) در این موقعیت زمانی مهمترین و حساس ترین خدمات در مورد کارهای تخصصی خودرو از نکات ضروری زندگی ما میباشد چون ۹۰%کارهای روزمره ما با خودرو ماشین یا همان وسیله نقلیه انجام میپذیرد.

 

مکانیک سیار غرب تهران

 

 

خدمات جلوبندی سازی در مکانیک سیار غرب تهران

جلوبندی سازی و تعمیر سیستم تعلیق،تنظیم ارتفاع،تنظیم فرمان،تعمیرات اکسل و عقب بندی خودرو تعمیر جعبه فرمان و سیستم هیدرولیک،تعویض کمک فنر،سیبکهای جلوبندی،طبقها،موجگیررها،میل تعادل،سگدست،قرقری فرمان و رام موتور که معمولا در اکثر خودروها بیشترین قطعات جلوبندی و زیر بندی خودرو روی رام زیر موتور بسته میشود.

 

خدمات تنظیم موتور سیار در تهران

تنظیم موتور با دستگاه(تون اپ)سرویس و شتشوی انژکتور،سرویس درچه گاز و استپرموتور سرویس یا تعویض شمع ها،تعویض فیلتر بنزین،وایر،کوئل و سیستم جرقه،فیلر گیری و تنظیم سوپاپ ها که در یه سری از خودرو ها شیم بندی نام برده میشود.

 

خدمات باتری سازی سیار و کولر سازی در غرب تهران

باتری سازی سیار- باتری فروشی سیار- برق خودرو،تعمیر سیم کشی تعمیر و تست روشنایی،کولر سازی و خدمات شارژ گاز کولر خودرو،تست و نشت یابی سیستم کولر و اتصالات مسیر کولر،تعویض لامپهای ماشین تعمیر استارت خودرو،تعمیر دینام و ژنراتور اتومبیل(مولد برق)،تعویض باتری و تست و شارژ باتری از جمله خدمات مکانیک سیار غرب تهران میباشد.

 

خدمات تعویض روغنی و اتوسرویس  و مکانیک سیار  غرب تهران

تعویض روغن،آچارکشی،تنظیم باد و کلیه سرویس های دوره ای خودرو ریست چراغ سرویس تمامی خودروها با دستگاه،دیاگ تخصصی،تعویض فیلتر ها،تست و یا تعویض روغن گیربکس های معمولی و اتوماتیک از جمله خدمات مکانیک سیار غرب تهران ( کارسا موتور ) میباشد.

 

( کارسا موتور) مکانیک سیار غرب تهران و شمال تهران مشغول به فعالیت میباشد.در صورتیکه خودروی شما بعلت نقص فنی قابل حرکت نبوده و یا حرکت آن ممکن است باعث بروز خطر گردد،در هر زمان از شبانه روز و در سراسر تهران می توانید با یکی از تلفن یا تلفن های مراکز پیام شرکت کارسا موتور تماس حاصل نموده،تا امدادگران شرکت به یاری شما آمده و اقدام به رفع مشکل و راه اندازی خودروی شما نمایند.تعمیرات کلیه خودروهای تولیدی شرکت ایران خودرو در طی دوره گارانتی مشمول ضوابط گارانتی بوده و کلیه نمایندگی های مجاز ایران خودرو و نمایندگی های مجاز سایپا موظف به پذیرش و تعمیر خودرو مربوطه می باشند.

روش ارائه خدمات در کارسا موتور جهت درخواست امداد خودرو با مرکز پیام و یا تلفن امداد خودرو تهران با شماره های زیر تماس گرفته و پس از اعلام شماره اشتراک و یا شماره مشترک مشتریان خودروی خود را ثبت و درخواست امداد رسانی را شرح نمایید تا برای پیگیری های بعدی در امداد خودرو مورد استفاده قرار گیرد.پس از اتمام تعمیرات سیار(مکانیک سیارغرب تهران)گزارش بازدید و تعمیر خودرو را ملاحظه و در صورت تایید انرا امضا نموده،سپس یک نسخه از ان را از امدادگر دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *